Útulky pro kočky |
|
Devět životů, o.p.s. |
Občanské sdružení na ochranu zvířat Podbrdsko |
Kočky SOS Hodonín |
O.S. Mostecké kočky |
Kočičí naděje o.s. |
Kočky České Budějovice, z. s. |
Pozor kočka! |
O nás
Kontakt
Nabídka koček
Potřebujeme
Naše články
Výroční zprávy
Umístěná zvířata
Poděkování
|
O.s. Šanta kočičí |
Azyl pro opuštěné kočky LUCKY |
Svoboda zvířat Plzeň |
O.S. Zachraň kočku |
Srdcem pro kočky, z.s |
Chlupáči v nouzi, z.s. |
ANIMAL´S O.S. |
|
Kočky soukr. nálezců |
|
 |
 |
|
 |
Fórum |
Drbání...
|
S tím drbáním, může být souvislost. Ještě bych ten... více |
(bez názvu)
|
Díky. Veterinář právě na nic nepřišel, ale hlavně ... více |
Cvakání...
|
Dobrý den,
s tímto jsem se ještě nesetkala, ale... více |
Ztráty
& Nálezy |
(bez názvu)
|
Pátrání po Hastrmánkovi je zastaveno, byl nalezen ... více |
(bez názvu)
|
Slepý kocourek Hastrmánek se stále nenašel živý an... více |
Ztracený SLEPÝ kocou...
|
V Buštěhradu, okres Kladno, se ztratil SLEPÝ kocou... více |
další ztráty >>
|
(bez názvu)
|
Koťata ostávajú u sestry,nedokáže sa ich vzdať.Par... více |
(bez názvu)
|
Nakoniec ich Matísek prijal,jedno sa mu dokonca ul... více |
Nalezené kotata v Bu...
|
Pred 2 týždnami našla sestra na frekventovanej ces... více |
další nálezy >>
|
|
Další stránky |
|
Komentáře |
|
|
Stránky archivovány Národní knihovnou ČR.
|
|
|
Kikina
Útulek: Pozor kočka! Domácí depozitum: Depozitum Pozor kočka! - Ivana K. Pohlaví: kočka Věk: 2 roky 6 měsíců Kastrovaný?: ano Očkovaný?: ano Odčervený?: ano Čipovaný?: ne Handicapovaný?: ne Teritorium: do bytu či domku s bezpečným výběhem Toto zvířátko stále čeká na umístění.
|
 [klikni pro větší obrázek]
|
Charakteristika:
červenec 2020 - Už dlouho se vám nehlásila Kikina, začala si totiž vymýšlet alergii, různě se drbala a lízala. Nyní baští vzorně hypoalergenní stravu, srst už má spravenou a ráda by si tedy vyhlédla nějaký nový bejvák se zahrádkou. Je to velmi společenská a přemýšlivá kočka. Je opatrná, ale přesto se rychle se zorientuje a snadno se zabydluje. Je čistotná a samozřejmě kastrovaná a očkovaná. V novém domově bude nutné dodržovat hypoalergenní stravu. Je nám jasné, že obyčejná mourinka s alergií není zrovna kauf, ale věříme, že každá kočka se dočká.
-------------------------------------------------
leden 2020 - Ahoj, já jsem Kikina. Letos na podzim jsem zase porodila koťata. Byl jich pět. Měla jsem o ně strach, ale dobře to dopadlo. Je o ně postaráno a já už se nemusím bát. Teď se budu věnovat jen sama sobě. Bydlela jsme v zahr.kolonii na Jahodnici, starala se o nás hodná paní, ale blížila se zima a já i ona jsme se bály o koťata. A tak zavolala do Pozor kočky a jsme tady. Teploučko, papání a klid. Těším se až budu moci někde bydlet. A za zahrádku budu ráda.
Kikina je krásná mourinka, hodná, milá. Je to ošetřovatelka, jakmile někdo někde mňoukne, Kikina hned běží a kouká jestli náááhodou tetky někomu neubližují. Myslíme, že by zvládla být i jedináček.
|
Přečtěte si: podmínky umístění zvířete do nového domova
Zaujalo vás toto zvíře?
Více informací se dozvíte a případnou návštěvu si domluvíte na tel. 737 019 600 nebo e-mailu ivana-kocky@email.cz
[ Depozitum Pozor kočka! - Ivana K. (Praha východ)].
|
Vloženo do systému dne 15.09.2020, poslední aktualizace dne 15.09.2020 | |
Tip!
Začínáte s kočkami? Stáhněte si Návod na kočku (PDF, 267 KB), který je plný užitečných informací pro chovatele koček.
|
přístupů: 680
|
|
|