KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

stelivo drogerie DM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 22.květen 2009, 9:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Bianka napsal:
Katjo, Kateřina Jaques by zaplesala Laughing Konečně by pochopila, co je biomasa Mr. Green

Hurá, tak už to taky vím! Prostě prochc..é stelivo! Ale pokud je biomasa spalitelné odpadky, jsem ekolog na druhou: od té doby, co topím dřívím, jsem vynesla odpadky 1x za dva měsíce, a jsou to převážně kočičí plechovky. Schovávám každý účet a lebedím si, že mám čím zatopit! Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PIITULKA
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: po 01.červen 2009, 10:54    Předmět: Odpovědět s citátem

cattish napsal:
zdravím, také jsem na něj v DM koukala, ale žádné zkušenosti s ním nemám. za to si nemůžu vynachválit stelivo Molly - prodávají ho v Intersparu. je bílé, jemné a dělá hrudky jak z betonu:) a 10 kg stojí 70Kč!

Já jsem se stelivem Molly také velmi zpokojená. Je skvělé. Krásně hrudkuje a příjemně voní. Kdo je příznivcem Biocats nebo Zverlitu, tak určitě toto je ta nejlepší a nejlevnější varianta Surprised)

Petra a David jejich sluhové Surprised)
aninka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: st 03.červen 2009, 0:58    Předmět: Díky Kočky Odpovědět s citátem

Very Happy Díky za inspiraci. Já se stelivem zápasím už co mám kocoura to je cca 10 m Sad vyzkoušela jsem snad všechno do silikátu pro bio i Nature Gold a stále nějaké mrzutosti, but smrdělo, nebo prášilo, nebo nehrudkovalo nebo zase se vše tekuté změnilo v BETON a halvně to kocour furt vyhazoval a někdy ani nechtěl jít na záchod Sad ted mi došlo to poslední, nejaká rychlovka. Takže vyrazím do intersparu koupim Molli a do DM pro to bíle a pak napíšu jak to dopadlo u nás Very Happy . Které je NO 1 Very Happy asi si udělám TOP 10 s tím co už jsem doma projela Rolling Eyes

šely
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: st 03.červen 2009, 18:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem taky se stelivem Molly spokojená. Je srovnatelné s dražšími stelivy tohoto druhu. Hrudkuje dobře a cena taky výborná, takže můžu jen doporučit! Very Happy
ivi
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 03.červen 2009, 20:46    Předmět: Odpovědět s citátem

holky, dneska jsem byla v DM, to je to běloučké stelivo, něco jako mikeš v lepším? Stojí okolo 119,-Kč? Chtěla bych ho zkusit, ale tápu... já měla supr zkušenost s Catsanem, taky supr běloučký píseček, jen se smí splachovat do WC

Bárt - zlatý mňoukavý zlato,nar.březen 08
Iveta, jméno mé Wink členka Clubu Tykví
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
šely
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: st 03.červen 2009, 21:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Molly je z Intersparu. 10 kg stojí 70kč. To z DM se jmenuje jinak, ale nevím jak Embarassed
šely
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: st 03.červen 2009, 21:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to z DM je Dein Bestes, už jsem si to tu přečetla a taky mě to mohlo napadnout, asi si sedím na vedení Very Happy , pardon Embarassed
ivi
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 04.červen 2009, 7:03    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak nic, Interspar tu nemáme, a to s toho DM zkusim až dojde Oko Plus.. Děkuji

Bárt - zlatý mňoukavý zlato,nar.březen 08
Iveta, jméno mé Wink členka Clubu Tykví
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alisa
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: ne 23.srpen 2009, 11:42    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim, konzervu od Dein bestes pouzivame, a jsme hodne spokojene:) Ale vyzkousela jsem to bile stelivo a musim rict, ze me zklamalo...Nejdriv jsem byla nadsena, jak ta moc vubec neni videt, nekam mizi a stelivo ani nehrudkuje:) Ale! Po par dnech pouzivani zachod smrdi tak, ze jedna kocina se sla vycurat na podlahu:( Menit po 5-7 dnech celou napln zachodu mi prijde tedy trochku drahe... Shocked
nico
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 23.srpen 2009, 20:39    Předmět: Odpovědět s citátem

My máme teď DB stelivo v záchodku pro kotě. Je velice jemňoučké, dobře hrudkuje, ale mně moc nevoní. Jsme tady už navyklí na to dřevo... a je z něj teda příšerný bordel. Ten píseček je všude kolem. Ale kotěti velmi vyhovuje.
lilly23
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: pá 08.listopad 2013, 10:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojky stelivo DM je stejne jako stelivo př. Mikeš..Benko plus...biobent standart nebo znacka rossmann. Vyrábí je stejná firma Keramost vím to protože tam pracuje muj tata, pritel i bracha Very Happy takze rozdil je jen v barve jílu...bentonitu. A obalu

Naposledy upravil lilly23 dne st 13.listopad 2013, 9:29, celkově upraveno 1 krát
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 08.listopad 2013, 14:33    Předmět: Odpovědět s citátem

šely napsal:
Molly je z Intersparu. 10 kg stojí 70kč. To z DM se jmenuje jinak, ale nevím jak Embarassed

Koupila jsem stelivo Moly z Intersparu-1.pytel dobrý, stejný jako ostatní bentonitová steliva, s cenou jsem byla nadšená.
Po vypotřebení a navíc v akci jsem koupila další 3 pytle Moly = no hrůza, děs,bes v pytlích napůl prach,napůl bentonit,šíleně prašné, zrovna včera jsem oba záchodky, resp. jejích obsah s Moly vyhodila, pokoj a chodba celá zaprášená ač jsem prach utírala a luxovala minimálně 3x týdne Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes . Moly mi už nesmí přes práh bytu, zlatý bentonit z DM.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3
Přejdi na: