KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Feliway kočičí hormony

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Druhá kočka
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hadíprincezna
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: ne 06.listopad 2016, 13:59    Předmět: Feliway kočičí hormony Odpovědět s citátem

Prosím o rychlou radu,který z těchto difuzerů opravdu funguje,přivezu ke stávajícím 2 kočkam 3 nové z utulku a chtěla bych co nejvíce zabránit a zmírnit stresovému seznamování. Moc Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KáčaV
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 07.listopad 2016, 1:07    Předmět: Odpovědět s citátem

My jsme měli na chalupě tento: http://www.zoohit.cz/shop/kocky/hygiena/chovani_dobry_pocit/feliway/183075 a spokojenost, značkující místní kočka-víkendová návštěvnice v přítomnosti našeho domácího osazenstva díky němu neznačkovala. Měli jsme ještě starý obal, ale na 99% je to ono.
hadíprincezna
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: st 16.listopad 2016, 17:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji,nejlevnější jsem sehnala na inter,obchodě Bitiba 540 Kč? a náhradní nápln asi 400 Kč,jinak je to tedy pěkně drahé,když spinkaji všichni,tak to vytahnu.Osud mi 3 kočičky nepřál,2 vyšly pozitivně na Fip,vím že to ještě nic neznamená,ale když jich máte víc,už mi je s tím vědomím nedali a sama bych neriskovala.Kocourek co prostě musel přijmout nějakou za svou novou kamarádku za tu nejlepší co měl a zemřela,tak si prostě opravdu sedli od prvního okamžiku,i mě přijde že se více mazlí a i naše naprostá netikavka vůči všem kočkám,se docela v pohodě začla tolerovat s novou.A spí se lépe i mě!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Druhá kočka Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: