KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Záchod Catgenie

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bajiinka
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: so 28.únor 2015, 18:47    Předmět: Záchod Catgenie Odpovědět s citátem

Před půl rokem jsem si pro své dvě kočičí zlobilky koupila automatický záchůdek Catgenie. Šla jsem do toho naslepo, jelikož jsem moc recenzí a hodnocení nenašla. Teď po půl roce jsem ráda, že jsem si ho pořídila - má hodně výhod. O to víc mě překvapuje, že o něm moc lidí neví....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixenne
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 01.březen 2015, 8:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím Vás Bajiinko,

viděla jsem něco podobného (ScoopFree a taky Catgenie) na výstavě koček, a jediné, co mi kromě pořizovací ceny a průběžných nákladů (vyjde mě to stejně jako kupovat stelivo) vadilo, že jak se tam má vejít můj kocour, který má rozměry velškorgiho: 33 cm v kohoutku, dělka trupu 46 cm, od nosu po špičku ocasu 113 cm, nyní hodně štíhlých 7 kg a v dospělosti (4 roky) očekáváme hmotnost až 10 kg (norská lesní kočka).
Asi myslí jen na obvyklé rozměry koček do 5 kg (tím se nikoho nechci dotknout, vím že mám obří kočičí plemeno).
Druhou otázkou byly případné reakce na dezinfekční a omývací prostředek.

A taky si říkám, jak to probíhá, když je tam automatika, co když v těch 35 minutách po kočičí návštěvě jde na toaletu další kočka?
Když mám tady koček víc, vždy všechny chodí v krátkém sledu za sebou na stejnou toaletu.

Považujte to prosím za slovo do diskuse, nechám si to vysvětlit od spokojené majitelky dvou uživatelek.

O toaletě Catgenie jsou webovky: www.catgenie.cz.

Srovnání tří typů automatických toalet anglicky je zde: http://www.catfooddispensersreviews.com/litter-robot-vs-cat-genie-vs-scoopfree-which-one-is-the-best/.

Za sebe jsem spokojena s obřími krytými toaletami (HAGEN CatIt, Ferplast) a hrudkujícím drevitým stelivem. Zkoušela jsem i to kukuřičné, ale nemělo úspěch u koček.

http://norwegiantomcats.wix.com/slovensky
http://norwegiantomcats.wix.com/english
http://skogkatt.webnode.cz/

Aktuálně 3 kočky v bytě (chovný kocour, chovná kočka a kastrátka), občas 4 kočky v bytě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bajiinka
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: st 11.březen 2015, 8:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já to mám nastavené tak, aby chvíli po tom, co si dojde jedna kočka na záchod, tak aby se záchůdek pročistil - do deseti minut po. Tak se mi stalo, že cca 5 minut po jedné, šla druhá a nevadilo jí to.
Je fakt, že nemám žádné obříky kočky Very Happy
Aroma desifekčního sanitačního roztoku (používám bez vůně) mým číčám nevadí Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wanesaa
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 18.březen 2015, 13:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Pošlete foto,já na to koukala na youtube,jak to vypadá v praxi,záchod je malý,navíc pro více koček je to dost nepraktický a myslím si,že moje kočky by se toho čistění bály a už bych je tam nikdy nedostala...Viděla jsem lepší,který se čistí mechanicky otočením -což je lepší,máte kontrolu nad tím,aby zrovna nějaká z mých koček nutně nepotřebovala na wc.....jelikož moje kočka chodí na velkou třeba i 3x denně za sebou a záchod by se začal čistit,tak se mi někde po.....

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: