KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Plzeň, jižní předměstí - asi dvouměsíční kotě

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Našli se...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mip
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: pá 27.červen 2014, 10:02    Předmět: Plzeň, jižní předměstí - asi dvouměsíční kotě Odpovědět s citátem

22.6. se našlo asi dvouměsíční černo-šedé mourovaté kotě. Detail zde: http://www.nalezenci.cz/detail/naslo-se-kotatko-719
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eilleen
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2014, 7:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den, našli jste nakonec majitele? Ráda případně dám výzvu na FB, jsem také z Plzně. Hezký den
mip
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2014, 20:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den, nenašli, ačkoli jsme dali i plakáty kolem. Asi si ho už necháme, na FB tedy už nedávejte a děkujem za nabídku.
eilleen
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 17.červenec 2014, 18:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Jste báječní a věřte, že nebudete litovat. Já je mám také buď nalezené nebo zachráněné a kdykoliv je mi nejhůř jsou to právě oni, kteří mi zase vryjou úsměv do tváře Smile Přeji Vám i koťátku mnoho štěstí
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 17.červenec 2014, 20:21    Předmět: PREDMET Odpovědět s citátem

Je dobré pre vás aj pre kote,že si ho nechávate.Dá vám veľa radosti,ako mne dáva denne Smudlinka.Držíme vám všetky tlapičky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Našli se... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: