KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Neviditelný plot

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ostatní témata
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TerezaJ
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 20.duben 2014, 15:47    Předmět: Neviditelný plot Odpovědět s citátem

Máte někdo zkušenosti s použitím neviditelného elektronického plotu u koček?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
simon184
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: po 20.duben 2015, 20:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je to týrání kočky v zoufalé snaze ji udržet na nějakém určitém prostoru, kočka potřebuje volnost (když je chovaná v bytě tak časté procházky ven) btw. asi by se Ti nelíbilo kdyby si dostala ránu kdyby ses hnula tam kam "někdo vyšší" nechce viď? Wink (a pls neuraž se)

Rád poradím ohledně koček.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TerezaJ
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 20.duben 2015, 20:27    Předmět: Odpovědět s citátem

simon184 napsal:
Podle mě je to týrání kočky v zoufalé snaze ji udržet na nějakém určitém prostoru, kočka potřebuje volnost (když je chovaná v bytě tak časté procházky ven) btw. asi by se Ti nelíbilo kdyby si dostala ránu kdyby ses hnula tam kam "někdo vyšší" nechce viď? Wink (a pls neuraž se)

No, jde mi o to, že některé kočky dostaly ránu, když se hnuly ze zahrady, ale od auta, a nevím, jestli se jím to líbilo nebo ne, každopádně je po nich. Takže jejich nástupkyně jsou týrané tím, že ven nechodí vůbec. Možná, že by se jim rána elektřinou líbila víc.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Terezulinka
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: st 22.duben 2015, 11:57    Předmět: Odpovědět s citátem

simon184 napsal:

To, že kočka chovaná v bytě potřebuje časté procházky, je podle mě naprostý nesmysl Rolling Eyes

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ostatní témata Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: