KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Tigerino Ecoverde hrudkující stelivo na bázi dřeva

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sumerian
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy


Založen: 24. 06. 2007
Příspěvky: 299

PříspěvekDatum vložení: čt 27.březen 2014, 12:21    Předmět: Tigerino Ecoverde hrudkující stelivo na bázi dřeva Odpovědět s citátem

Ocením vaše zkušenosti s tímto stelivem. Používáte? děkuji Hledám alternativu k Cats best oko plus. Toto je na litru cca o 2,5,- dražší než Cats best oko plus.

http://www.zoohit.cz/shop/akce/akce_ruzne_prilezitosti/cistota/podestylky/348610?unique=HTML96#moreTigerino Ecoverde je velmi úsporné stelivo. Podestýlka je mimořádně savá a přijme až 7-násobek svého objemu. Speciální struktura a zpracování podestýlky se postará o to, že tekutina se rychle vstřebá. Stelivo na bázi dřeva přesvědčí tak svojí sací schopností a rychlou tvorbou hrudek. Vůně dřeva zajistí příjemný vzduch v místnosti.

Stelivo Tigerino Ecoverde je složeno ze 100% přírodních surovin a tím je šetrné k životnímu prostředí. Likvidovat se může jako organický odpad nebo prostřednictvím toalety.
Dřevěná podestýlka váže nepříjemné zápachy bez použití chemických přídatných látek a postará se svojí přirozenou vůní dřeva o příjemné prostředí pro člověka i zvíře.

Tigerino Ecoverde je vyrobeno ze 100 % přírodních rostlinných vláken, je šetrné k životnímu prostředí a kompostovatelné. Jednotlivé hrudky můžete hygienicky a prakticky zlikvidovat prostřednictvím toalety*. Při kompletním čištění toalety je možno znečištěné stelivo jednoduše vysypat do bio - kontejneru nebo na kompost. Dbejte přitom místních předpisů o likvidaci odpadu (bio kontejner, případně kompost či komunální odpad).

Přesvědčte se sami novou kvalitou kočkolitu Tigerino Ecoverde:

savost & úspornost:
Tekutiny a zápach jsou vázány přírodními rostlinnými vlákny. Podestýlka Tigerino Ecoverde může přijmout až 7-násobek vlastního objemu. Tak je kočkolit Tigerino Ecoverde úspornější než běžné kočkolity.
Tigerino Ecoverde je možno likvidovat prostřednictvím toalety nebo jako biologický odpad (při likvidaci dbejte místních likvidačních předpisů!). Při odstraňování jednotlivých hrudek do toalety splachujte vždy dostatečným množstvím vody.
ze 100% rostlinných surovin:
Kočkolit Tigerino Ecoverde je vyroben ze stále dorůstajících domácích rostlinných vláken. Použité dřevo pochází převážně z neošetřených smrků a jedlí.
možnost odstranění přes toaletu*:
Při běžném čištění můžete jednotlivé hrudky odstranit přes toaletu. Nechte hrudky v toaletě krátce namočit a následně spláchněte dostatečným množstvím vody.
váže zápach:
Tigerino Ecoverde váže nepříjemný zápach bez použití přídatných látek.
příjemná vůně dřeva::
Přirozená vůně dřeva se postará o příjemnou vůni v místnosti. Výrobek neobsahuje umělé přísady ani aromatické látky.
příjemný k tlapkám:
Stelivo na bázi dřeva je pro kočičí tlapky příjemné a měkké.
lehký a neprašný:
Použité přírodní materiály mají výrazně nižší hmotnost než běžné stelivo a díky svým vlastnostem jsou neprašné. Tím je také naplňování kočičí toalety mnohem jednodušší.
*Pokyny k likvidaci kočkolitu prostřednictvím toalety:

Do toalety házejte pouze jednotlivé hrudky. Nelikvidujte tak v žádném případě kompletní podestýlku.

Vhoďte jednotlivé hrudky do toalety a nechte je po krátkou dobu namočit. Hrudky by měly být kompletně pod vodou. Poté spláchněte dostatečným množstvím vody. Až poté můžete vhodit do toalety další hrudku. Nevhazujte prosím více hrudek do toalety najednou.

Odstranění zbytku kočkolitu při kompletním čištění můžete provést prostřednictvím domácího odpadu nebo dle místních likvidačních předpisů do bio - kontejneru. Pokud vyhazujete kočkolit do bio - kontejneru, měly by být předtím odstraněny znečištěné hrudky.

Tigerino Ecoverde - přirozená hygiena pro kočky! !


_________________
www.kocourove.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na:  

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB  © 2001, 2002 phpBB Group
Template © BMan1

Příspěvky vyjadřují stanovisko čtenářů, nikoliv provozovatelů serveru. Kočky-online.cz nenesou odpovědnost za obsah příspěvků.