KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Zablšené začervené zahnačkované 6alebo7 týždňové mača
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Našli se...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tatiana Božíková
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 18.květen 2014, 20:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda ta je nádherná.. Wink Z duše závidím. Po želvičkách jsou zrzouni mojí další srdcovou záležitostí. Very Happy Zrzavé kočičky jsou dost vzácné, ale když jsou, tak jsou kouzelné. Já mám dvě, Pískle a Myšulku, obě s delší srstí, jedna kliďounká, váleček miloučký - Pískle, a jedna pošuk největší - Myšule. Ovšem ta Šmudlinka, ta je fakt kouzelná, a ten ocas, fakt jak liščí. Určitě jste ráda, že jste jí dala péči, a Šmudlinka vám vyrostla do krásy. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 18.květen 2014, 22:16    Předmět: Zablšené začervené zahnačkované 6alebo7 týždňové mača Odpovědět s citátem

Dekuji Tatiano,určite Vám tie vaše robia rovnakú radosť.Sama neviem,čo je lepšie,mať aktívne torpéda ako Smudli a vaša Mišulka alebo pokojné a dobručké ako Ali a vaša Pískle.Sme radi,že máme oboje.Ked u nás niekto zazvoní ,tak mám v závese všetkých piatich chlpatých zvedavcov,ked niečo robím na zahrade sú vždy pri mne,takže nikdy niesom sama,za čo som vdačná.
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 19.květen 2014, 9:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda z té Šmudlinky vyrostla ale krasavice, kdo by to řekl, takové chuďátko to bylo...měla štěstí, kočička, že narazila právě na Vás, kolik scházelo, aby bylo po ní, takový drobeček to byl... Smile

tapro
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: po 19.květen 2014, 13:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Máte nádherné kočičky a Šmudlinka to je opravdu krasavice, ale to hlavně díky Vám. Ještě, že si Vás našla Very Happy .
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.červenec 2014, 10:16    Předmět: PREDMET Odpovědět s citátem

Zdraví vás zase Smudlinka.Po kastrácii sa pekne zakulatila,takže má už 4 kg,takže pripomína sisla.Ráno si dá taštičku s Alim,o hodinu mäsko s Lady na obed zase mäsko a medzitým pojedá RC granulky,ktoré sme pred týždňom zmenili za bezobilnú Portu,ktorú všetci svorne odmietajú,takže ma zase prinútili objednať RC.
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.červenec 2014, 11:29    Předmět: Re: PREDMET Odpovědět s citátem

evelinas napsal:
Zdraví vás zase Smudlinka.Po kastrácii sa pekne zakulatila,takže má už 4 kg,takže pripomína sisla.Ráno si dá taštičku s Alim,o hodinu mäsko s Lady na obed zase mäsko a medzitým pojedá RC granulky,ktoré sme pred týždňom zmenili za bezobilnú Portu,ktorú všetci svorne odmietajú,takže ma zase prinútili objednať RC.

A neměla by jste nové fotky krasavice Šmudlinky ? Laughing Laughing

evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 27.červenec 2014, 20:45    Předmět: Zablšené začervené zahnačkované 6alebo7 týždňové mača Odpovědět s citátem

Nové fotečky budú za 3 týždne,dúfam,že dovtedy trošku schudne,lebo mi budete vyčítať ,prečo som ju tak prepchala.Začala viac späť, predtým cez deň skoro nespala aj menej lieta ako tornádo a už je na širku ako Ali.
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 22.prosinec 2014, 21:16    Předmět: PREDMET Odpovědět s citátem

Krásne prežitie Vianočných sviatkov,vela lásky a pohody prajú Smudli,Ali,Lady,Jony,Fifi s kamoškou Evou.Vianočné foto s prianim v albe.
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 22.prosinec 2014, 21:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Všem věrným přejeme krásné a klidné svátky a hodně zdraví.
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 22.prosinec 2014, 21:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Devčata vás všem a taky našim chlupatým láskám přeju krásné svátky a vše nej,nej do roku 2015 Laughing Laughing Laughing
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 08.březen 2015, 7:12    Předmět: predmet Odpovědět s citátem

Po čase opeť zdravý všetkých Smudlinka.Smudli sa drží všade pri mne a stále sa nevie zmieriť ,že Jonyho sme prijali do domu.Berie a oslintáva jej všetky hračky,lezie do všetkých pelieškou,používa jej kulodráhu.Záchodiky mali s Alim rozdelené jeden na malú druhý na veľkú,no Jony používa svoj aj ich.So psíkom sa zmierila dobre no Jony ju naozaj trápi.Skoro zje svoje a už sa hrnie k jej.Ona sa urazí a hladuje,potom už nič nechce.Je nešťastná,stále niekde zalezená a robí si na srsti velké gule ,ktoré sa nedajú ani poriadne odstrihnúť.Ked odstrihnem 2 vráti sa z troma.Mačičky sú múdre,včera si našla Kozlík aj Kocúrnik ako pučia zo zeme,tak ich s labkami aj papuľkou rozryla.Asi jej to pridalo na nálade,lebo večer sme si hádzali myšku a bola šťastná.Prečo sa Smudlinka volá Smudlinka uvidíte na fotkách v albe.
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 28.květen 2015, 10:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Smudlinka ma velmi vystrašila.Išla na záhradu a ked som ju po hodine volala neprišla.Manžel ju bol hladat a nebolo jej.Zrazu zazvoní sused ,nech si skoro ideme po mačku ,lebo ju jeho rotvajler roztrhá.Sedela pod pichlavým kríčkom plná pichliačov a ani sa nepohla,manžel ju doniesol domov.Najčudnejšie bolo ,že bola celá oslintaná a smrdela od psích slín.Nechápem,prečo ku nim liezla,ked vie,že tam býva pes.Pozná ho od šteniatka,hlavne s Alim často spolu spia pri plote.Je to ročný cvičený pes vychovaný s láskou,takže neverím,že by bol schopný roztrhat.Ked som s nimi na ulici pred domom a prechádza Bono na vodítku okolo Smudli uteká dnu ,no Ali ho nechá prejst popri nom.
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 31.květen 2015, 7:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím Vás evelinas po delší době, ale je mi líto, že Vás nepotěším...
Sama nejsem bůhví jaký znalec psů, ale tchán mého syna je myslivec:-( a na tohle téma už jsme se bavili...proto vím, že na takového psa se v tomhle spoléhat nikdy nedá, ani když je dobře vedený...
Může se stát, že kočce stokrát neublíží a po stoprvé se zapomene a rotvajler zrovna není žádný jorkšírek...Sad

lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 31.květen 2015, 9:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den Janako, jsem ráda, že vás vidím, co je u vás nového, dlouho už nic nevím o Berušce a dalších vašich chráněncích. Taky nějaké pěkné videjko jak jsem byla od vás zvyklá jsem už dlouho neviděla Laughing Laughing Laughing
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 31.květen 2015, 10:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Evelinko já taky nejsem znalec psů ale jsem naprosto přesvědčena, že Schmudlinka nikdy nebude vedle něj v bezpečí, takové ty videa co se dají vidět na www.youtube jak si rotvajler hraje s kotětem, nebo kočkou mne nikdy nepřesvědčí že je kočka vedle těchto psů v bezpečí, a i když je vedený a cvičený pes i tak bych rotvajlerovi nikdy nevěřila Rolling Eyes Rolling Eyes
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Našli se... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12
Přejdi na: