KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kolik váží ta vaše
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Mlsná kočka
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KáčaV
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 02.březen 2012, 16:05    Předmět: Odpovědět s citátem

No toho je pěkný kousek! Ale je pravda, že Panter,co k nám na chalupě chodí a zřejmě je tátou minimálně posledního našeho přírůstku, k němu zas tak moc daleko nemá. Poctivě obchází sousedy včetně zimujících cirkusáků a pečlivě se vykrmuje. Ti ho asi vykrmují nejvíc,protože když odjedou, tak vždycky zhubne, i když u nás má pořád granulový bufet, i když tam nejsme. Vážila jsem ho loni v létě a to měl jen 6,5 kg. Teď bude mít minimálně o 1,5-2 kg víc Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
staszi
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: so 03.březen 2012, 17:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Náš tlustínek Flek 7,30 Embarassed

Při poslední návštěvě ho vetka nazvala pivovarským valachem Smile

Casper
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 07.květen 2012, 21:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Naše čičiny váží do 5kg, jen ten Casper... škoda psát Laughing Laughing v zimě ho neunesu jak je těžký, na jaře začne shazovat.. tak se dá i vzít do náruče Laughing Ale aktuálně má mezi 3,5 kg a 4 kg. Přijde mi, že to je jeho obvyklá "letní" váha, ale nevím, jestli v tom neměla pazoury i ta jeho nemoc... Sad

10 kožichů + Casper, vůdce našeho kočičího gangu
Pida Pystalka z Tchorzowitz - fretos zákeřnos kousavos
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 07.květen 2012, 21:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrzounek Hanibal je devítiletý, když jsem ho našla tak byl hrozně hubený, vypracoval se skoro na7 kg a nehubne! Patnáctiletá Micubiška má asi 3,5 celý život a krmím oba stejně. Hanibala v přepravce už skoro neunesu, syn mi řekl,ať si koupím kočárek...On sám má rusku, hubenou jako lunt, ale tak hyperaktivní, že jsem ráda, že bydlí sám. Má s bídou 3 a je dvouletá, vykastrovaná.
katuska
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: út 08.květen 2012, 9:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Kacenka necely rok, hyperaktivni, ma asi 2 a pul kila
Micinka 10 leta dama, milujici polohu vlezmo u topeni ma 4,8 kg
Lojzik napul norsky lesni bude mit po zime k 6 kilum
a Punta, 9 let, taky domaci povalec bude mit mezi 5 a 6 taky
Laughing

Kočičí máma
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: pá 12.červenec 2013, 12:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám skoro roční polobritku a váží přesně 4kg... Very Happy Zdá se mi to celkem málo, protože i obyč. kočičky váží více než Ta moje... Rolling Eyes

Všechny kočičky a kočičáky pozdravuje kočička Jůlinka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 13.srpen 2013, 14:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Kočičí máma napsal:
Já mám skoro roční polobritku a váží přesně 4kg... Very Happy Zdá se mi to celkem málo, protože i obyč. kočičky váží více než Ta moje... Rolling Eyes

Kočky váží do 4,5Kg, pokud není obézní. Nad 4,5 Kg váží kocouři. Kocour váží v dospělosti 4,5 - 8 Kg.

Kocouři a kočky u britského plemene rostou a mohutní do 4 let. Obvyklá váha kocoura britského plemene je kolem 6 Kg.

Naposledy upravil Čeníšek dne út 13.srpen 2013, 15:23, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Apsalar
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 13.srpen 2013, 15:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám 2 obyčejné kočky, co váží kolem 3 kilo. Nejsou hubený, jen trochu drobnější. Pak mám rok a čtvrt starého maiňáka, ten váží necelých 6 a půl kilo. Není to málo, ale na to, že je to maiňák, tak by mohl být i větší. Snad ještě doroste Very Happy

Alfův brácha Brian Black
devoní princezna Sheldemy
Samvěd za Duhovým mostem, Špendlík z vinohradu od 6.3.2013 také bohužel za Duhovým mostem
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 14.srpen 2013, 9:52    Předmět: Kolik váži ta vaše Odpovědět s citátem

Kasper 6 rokov 5.5kg,Ali 1 rok 4.6 kg,Lady 4 roky 4kg,suseda Fiona 7 rokov 5 kg.Váha neni dôležitá ,podstatné je zdravie.
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 14.srpen 2013, 9:52    Předmět: Kolik váži ta vaše Odpovědět s citátem

Kasper 6 rokov 5.5kg,Ali 1 rok 4.6 kg,Lady 4 roky 4kg,suseda Fiona 7 rokov 5 kg.Váha neni dôležitá ,podstatné je zdravie.
niceangel
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: čt 29.srpen 2013, 15:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to u nás vede Buban, je to pořádný kocour, dle veta polobrit a má řádný špíček na břiše, ten má 6,5 kg, po něm následuje siamka Lilly s necelými 5 kg Embarassed má trošku špíček na bříšku, u ní se mi nepodařilo váhu ohlídat, než aby se omezila vyžere všechny ostatní kočky Rolling Eyes a pak je Baltík, ta má 3,5 kg ale je malinká, takže to k ní váhově odpovídá, říkáme jí poloviční chlupatá koulička Laughing

Winet
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: so 09.listopad 2013, 20:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje drahá váží 5,5 kg, je to britka a doktor říká, že je tlustá Confused Crying or Very sad

Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 09.listopad 2013, 20:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Nanýnek při včerejším vážení 6,5, dnes cestou na veterinu prasklo držadlo přepravky...
Astoret
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 10.listopad 2013, 10:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Cherry- aktuální váha 8 kilo. Obyčejná kočka nalezenec. Přemýšlím jak vyřešit přepravu k veterináři, protože převravku mám do 6 kilo
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 10.listopad 2013, 12:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolečko Very Happy Taky nevím, v čem zítra půjdeme na kontrolu...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Mlsná kočka Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5
Přejdi na: