KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kotě 7 týdnů

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka v bytě
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MouchaPytlik
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: ne 16.říjen 2016, 16:46    Předmět: Kotě 7 týdnů Odpovědět s citátem

Ahoj,
předevčírem jsme si přivezli malé, 7-týdenní koťátko (nalezenec bez maminky) - je moc hodný a samostatný, na to jak je malý, budeme mu dávat mlíčko a snad bude vše v pořádku... Máte s takhle malým kotětem někdo zkušenost? Rady?
Taky ho teda budeme muset už zítra nechat samotného doma, asi hodinku a půl (snažíme se tu s ním být pořád, ale úplně to prostě není možné), tak se chci zeptat jesli máte někdo zkušenost i s tímhle...
Kdyby to tu moc nezvládal tak zvážíme pořízení dalšího kotěte, o tom víme, spíš mě zajímá jestli byl někd ve stejné situaci a jak to šlo... Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krmič
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 17.říjen 2016, 21:19    Předmět: Odpovědět s citátem

A jak se kočička snáší s ježkem? To přece musí být zábava!

Jenom tak kecám, neporadím.
Sice jsem se staral o malá i větší koťata (třeba je vodil na procházku), ale to bylo ovšem za zcela jiných okolností.
Dnes už si ani nedovedu vybavit, jak vypadá kotě v 7 týdnech.

evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 18.říjen 2016, 15:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak chcete prečítajte si vlákno Smedlinky,mala 6 alebo 7 týždňov a tu mi všetci radili.Nájdete to Forum,našli sa,6 alebo 7 týždňové začervené a zablšené mača.
hadíprincezna
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: po 18.prosinec 2017, 18:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Já sama tak malé neměla,ale matka si přinesla od nějaké množitelky takhle maličké.Ptala jsem se paní co má depozitum ,jak ho krmit -jen ne mléko (alergie,průjem), možná kotěcí ze zverimexu,ale já ho nejsem zastáncem.Doporučila žloudek a přemražené namleté syrové vepřové a konzervy tunáka od Cosmy.Dodrželi jsme a kocourek má dnes necelých 5 měsíců a 4,5 KG ,tedy je to Briták,abyste nemysleli že je tlustý,i sama majitelka řekla,že takhle urostlé kotě ještě ze žádných prodaných pak nebylo.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka v bytě Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: