KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Černé koťátko Brno

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Našli se...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eva Bart.
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 14.srpen 2014, 21:20    Předmět: Černé koťátko Brno Odpovědět s citátem

V noci mi před domem v Brně Líšni naříkalo malé, snad dvouměsíční černé kotě - kočička. Vypadá úplně v pořádku, zdravá, umí se pohybovat v bytě a je čistotná. Ráda ji vrátím nebo daruji do nového zodpovědného domova. Tel.: 737 901 863
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 15.srpen 2014, 6:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Raději do nového, zodpovědného, paní Evo... Sad

Eva Bart.
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: pá 15.srpen 2014, 22:25    Předmět: Ano Odpovědět s citátem

Já bych ji také raději umístila k někomu, kdo by se o ni dobře staral. Zatím jsem ji aspoň odčervila. Je to spíš klidnější koťátko a v bytě se umí suverénně pohybovat.
Eva Bart.
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: pá 22.srpen 2014, 21:55    Předmět: Brňáci! Odpovědět s citátem

Dnes jsem nechala kočenku otestovat a jak FeLV tak i FIV je negativní Laughing . Ta malá je móóóc milé kotě - přes den si nacpe pupík, pohraje si, zdřímne a v noci spí přitulená k našemu nejstaršímu a nejprotivnějšímu kocourovi (nebo v posteli ke mně) až do rána! Very Happy
Eva Bart.
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 28.srpen 2014, 21:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kočenka už má nový domov a také jsem se dověděla, jak se dostala na ulici. Tichou poštou přes tři lidi, kteří prý slíbili, že to nikomu neřeknou. Evil or Very Mad Nějaká ženská ji jeden den přinesla v noci k naší zahradě a prý: ,,Tady zůstaň, tady se budeš mít dobře." Jenže kotě běželo zpět za ní a tak ji k nám donesla znovu. Crying or Very sad Venku bouřka, lilo a ona ji hodila přes plot.
Nepodařilo se mi - zatím- vypátrat, kdo to byl. Ale asi to nebylo poprvé. Bydlím tu tři roky a každý podzim mi tu plakalo jedno černé kotě!! Míša se má moc dobře, loňského Vendelínka se mi nepodařilo umístit a letos ta malinká... Sad

janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 29.srpen 2014, 7:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Jste moc hodná, lidi si to usnadňují, než by si dali vykastrovat kočku, raději budou vyhazovat koťata všude možně...ale pořád lepší takhle, než někam do lesa, kde je téměř jisté, že je nikdo nenajde...
Přeju kočičce dlouhý a šťastný život...

Eva Bart.
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: pá 29.srpen 2014, 21:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Potřebovala bych brzy vypátrat, kdo ta ,,chovatelka" je. Buď provést osvětu nebo rovnou Akci. Rolling Eyes Nechtěla bych, aby se příští rok zase opakovalo to samé.
Lísinka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: so 30.srpen 2014, 21:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Pořád lepší když nechtěné kotě hodí k vám(ví že u vás najde domov,případně mu ho zajistíte)než aby ho vyhodila někde ve městě nebo nechala zabít.
Eva Bart.
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 01.září 2014, 22:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Nehledám ženskou proto, abych ji roztrhla (i když mám sto chutí), ani abych jí škaredě vynadala. Chtěla bych se postarat o kastraci té její nebohé kočky - mámy. Nechci domýšlet, co se událo s ostatními koťaty. Jistě se nenarodilo vždycky jenom jedno. Teď je na zákrok vhodný čas a já už fakt na další kočku nemám (ani místo, čas, nervy, sílu, ...) Sad
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Našli se... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: