KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

První stelivo

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TerezaJ
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 30.květen 2014, 17:47    Předmět: První stelivo Odpovědět s citátem

Přátelé, poraďte mi:

Používám pro kočky už léta silikonové stelivo a nehodlám to měnit, ale momentálně mám doma vrh koťat (bude jim 14 dní), tak už pomalu přemýšlím, co do záchodku jim.

V "obyčejných" stelivech ale vůbec nemám přehled, nemáte nějaký tip?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vixenne
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 30.květen 2014, 18:15    Předmět: Odpovědět s citátem

CHS, ze které mám kocourka, používá dřevité steliva hrudkující (Cats' Best Öko Plus). Sousedka s dvěma kocoury nedá dopustit na bentonitové - růžový Zverlit.

Ať rostou kotíci do zdraví a síly!

http://norwegiantomcats.wix.com/slovensky
http://norwegiantomcats.wix.com/english
http://skogkatt.webnode.cz/

Aktuálně 3 kočky v bytě (chovný kocour, chovná kočka a kastrátka), občas 4 kočky v bytě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KristýnaN.
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: pá 30.květen 2014, 19:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Když byly holky ještě malá roztomilá koťátka, tak jsem taky používala dřevité cat best oke plus, některé koťata mají prý tendenci jíst stelivo a betonit nebo krystaly nebyly ty nejvhodnější, teď už používám jen golden grey master

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rena
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 01.červenec 2014, 7:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám betonitové stelivo Brit care. V CHS odkud máme Golíška používali Mici z Intersparu - vyzkoušeli jsme ho, nebyli vůbec špatné, ale nepřivezou mi ho domů Wink
Používali jsme i dřevité hrudkující Cat's Best Plus, ale u koček s delšími chlupy se dost vynáší, což si myslím, že bude i u kotíků, jak si v něm budou hrát. Špatný není Cat's Best Gold, ale nevím, jestli ty peletky nejsou pro maličká koťata moc hrubá.

Vilík - ?/20?? - 7.9.2014
Kubíček - rezavé zlatíčko 08/2009 - 7.2.2014 Meggi - 05/1993-14.9.2011, Čiko - 07/2007 - 31.12.2008 , Matýsek 05/1992-28.6.2006
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: