KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Jen taková modlitbička nahoru...

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Našli se...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 20.únor 2014, 6:01    Předmět: Jen taková modlitbička nahoru... Odpovědět s citátem

Našla se maličká mourovatá kočička u silnice mezi lesy na Jihlavsku, jedna z mnoha, které končí svůj kráťoučký život pohozené "pánem tvorstva" někde venku...
Tahle chuděrka přežila, ale je slaboučká, vyhráno nemá...uvrněný a umazlený tvoreček, někdo ji musel mít doma...Sad

"Nečekám, že se přihlásíš, ty zmetku, který jsi ji tak bezcitně vyhodil a je ti jedno, že hladověla, mrzla a plakala, ale od teď se budu každý den usilovně modlit, aby se ti dostalo, čeho si zasloužíš a že boží mlýny melou, to se spolehni...to vím jistě...dočkáš se, ty grázle...!!!"

Nadikhindo
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 20.únor 2014, 8:37    Předmět: Odpovědět s citátem

přidávám pomyslný štempl na toto. a pár kaček do kostelní kasičky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 20.únor 2014, 12:35    Předmět: PREDMET Odpovědět s citátem

Ja sa tiež pridávam,za všetkých grázlov,ktorý nemajú srdcia,menovite za tých, čo vyhodili v minulosti Fionku,Lejdušku a nedávno Smudlinku a Jonyho ktorý je už okrúhly,no stále maličký,lebo nemal dosť potravy,ked to najviac potreboval. Dúfam,že sa im to viacnásobne spočíta a vráti späť.
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 20.únor 2014, 13:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Brouček maličký držím vše co můžu aby byla fit 3some 3some

Naposledy upravil lubinka dne pá 21.únor 2014, 14:18, celkově upraveno 1 krát
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 21.únor 2014, 9:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju děvčata za podporu, já věřím, že něco mezi nebem a zemí je a každého to dostihne...

Maličká je už lepší, je dobře zavodněná, po trošičkách papá a barvu má už taky lepší, byla nažloutlá...zřejmě nejedla několik dní...
Nemůže to být obyčejné koťátko, to musí být andílek, jenom vrní, tulí se a sahá na mě tlapičkou... skoro pořád spinká...ale už mám velkou naději, že bude dobrá...

Kai
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 21.únor 2014, 9:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach jo, kdy tohle skončí a konečně lidi začnou přemýšlet a kastrovat? Mad Kočičce přeju hodně sil a Vám Janako vlastně taky!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nadikhindo
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 21.únor 2014, 9:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Janako, díky... ta je sladká.... a ta kuna Razz
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 21.únor 2014, 9:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Nadik - s tou kunou - to jsou právě ty věci mezi nebem a zemí... Smile

Já jsem se na stará kolena zbláznila a začala jsem se učit na klavír, moc mě to baví...byl to vlastně nápad mého syna, koupil mi k Ježíšku klávesy... a tak jezdím do malé vsi za paní učitelkou...vždycky po hlavní silnici do Havlbrodu a kousek se vracím směrem zpět do vsi, kde paní bydlí...je to trochu delší, ale rychlejší cesta...
Tentokrát mě ale něco nutilo jet po vedlejší, mizerné a klikaté silnici, nevím proč, takové nutkání...tak jsem jela, zadem, cesta špatná...
A našla jsem tu kunu, jak sedí u silnice schoulená...
Vzala jsem ji na veterinu, ukázalo se, že bude patrně jenom naražená a podchlazená, jak se nemohla hýbat....
Tak jsme ji zavodnili a doma jsem ji dala na dečku, kuna se vzpamatovala a druhý den putovala do záchranné stanice do Pavlova u Ledče nad Sázavou, tam jsou na to líp zařízeni...
Další den jsem tam ještě volala, kuna už papala a ťapkala a teď je už nejspíše zase v přírodě, snad bude mít už více štěstí... Smile
Z toho mám radost... Smile

janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 21.únor 2014, 10:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Kai - díky... Smile

evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 21.únor 2014, 11:19    Předmět: PREDMET Odpovědět s citátem

Janako Vám tie zranené,opustené,vyhodené zvieratá dáva do cesty samo nebo,lebo vie,že sa postaráte.Každé zviera si zaslúži šancu aj ked je škodná.Raz po veľkej búrke,to sme ešte bývali v paneláku,našiel syn na tráve podchladené holé zranemé maličké mláda jastraba.Vyzeralo,že to neprežije ,no surové mixované kuracie mäsko s vodou zo striekačky,časté krmenie urobili zázrak.Letela vtedy fáma o vtáčej chripke,tak ho nikde ani v zoo nechceli.Za mesiac krásne zarástlo,to sme už krmili kusy z ruky,ked ma zbadalo za zaclonou,spustilo na balkone strašný škrek ,že chce jesť.Brávali sme ho so sebou aj na stavbu.aby nebol sám doma.Ked sme sa konečne dopátrali záchrannej stanice,lúčili sme sa s ním s plačom.Naposledy som mu tam dala z ruky mäsko,čo sa divili že dravce sa z ruky nekrmia a nikdy viac som ho nevidela.
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 21.únor 2014, 19:52    Předmět: Odpovědět s citátem

evelinas - to jste moc šikovní, že jste ho vypiplali...ptáče mělo štěstí... Smile

KáčaV
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 21.únor 2014, 23:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Kai napsal:
Ach jo, kdy tohle skončí a konečně lidi začnou přemýšlet a kastrovat? Mad Kočičce přeju hodně sil a Vám Janako vlastně taky!

Bohužel asi nikdy a přispívají k tomu i naprosto nezodpovědní veterináři. Syn teď hlídá kamarádce koťata,cca 9 měsíců, kluka a holku, sourozence. Vet prohlásil, že jim je vykastruje až v 11 měsících, že dřív by to bylo moc brzo. Nakonec vykastroval kocourka (cca před 10 dny), když už mají pročuraný celý byt a ta malá je samozřejmě březí Crying or Very sad. Dotyčná má kočky prvně v životě a samozřejmě věřila, že pan doktor dělá to nejlepší.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Našli se... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: