KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Ztratil se zrzavý kocourek - Roztoky u Prahy

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ztratili se...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZuzanaA
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: po 03.únor 2014, 11:08    Předmět: Ztratil se zrzavý kocourek - Roztoky u Prahy Odpovědět s citátem

V sobotu 1.2. se nám na Solníkách ztratil téměř čtyřletý kocourek Oskárek. Je zrzavý, kastrovaný a přítulný. Předem moc děkujeme za pomoc při nalezení - tel. 606 814 633
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZuzanaA
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: st 05.únor 2014, 8:46    Předmět: Oskárek se našel! Odpovědět s citátem

Bohužel se zlomenou čelistí, tak už je po operaci. A já si lámu hlavu, co se stalo. Kocourek, který se držel max 50 metrů od domova, se našel 500 metrů od domova, kromě té tlamičky nebyl vyhublý, bez dalšího škrábnutí, čistý kožíšek.
Ailurofil
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: st 05.únor 2014, 14:21    Předmět: Re: Oskárek se našel! Odpovědět s citátem

To je dobře cheers

Gertruda Vaculovičová
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 05.únor 2014, 15:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě napadlo, jestli z nějakého nárazu, např. auta anebo kopance....jinak nevím, jak by se mu to mohlo přihpdit.
Hlavně, že je doma a možná má ponaučení, aby již nechodil ven a netoulal se!
To Vám dal někdo vědět, anebo jste jej nalezli náhodou....

ZuzanaA
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: st 05.únor 2014, 15:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Gertruda Vaculovičová napsal:
Tak mě napadlo, jestli z nějakého nárazu, např. auta anebo kopance....jinak nevím, jak by se mu to mohlo přihpdit.
Hlavně, že je doma a možná má ponaučení, aby již nechodil ven a netoulal se!
To Vám dal někdo vědět, anebo jste jej nalezli náhodou....

S veterinářem jsme usoudili na auto, ale jinak je bez zranění,tak v tom případě měl z pekla štěstí. Kopanec mě napadl taky, protože kousek je hřiště s rampama na skateboard, tak jestli nějaký puberťák... a nebo je také možnost, že na tu rampu lezl a spadl.
A vrátil se nám shodou okolností - volala paní, že ho našla a že než popošla pár kroků k letáčku pro moje číslo, tak ho naložilo červené auto. Tak jsem jí poděkovala, že si obvolám veterináře. Položím telefon a zvoní zvonek - moje kamarádka s Oskárkem v autě! Našla ho, nelenila, krvácejícího naložila a přivezla Smile Takže kombinace - letáčky visely na každém rohu, ve zverimexu a podobně. A všechny kamarádky jsem obeslala, že ho hledáme. On se totiž opravdu vůbec nikdy netoulá a už vůbec ne přes noc, býval jen přes den u sousedů u jejich kocoura na návštěvě Smile tak proto jsem vyhlásila paniku okamžitě. Ale je pravda,že tady to funguje skvěle, kamarádky mi každou chvíli volávají, jestli máme kocoura doma, že je někde zrzek. A já si vždycky dělala legraci, že mi tu chrápe na gauči.

Gertruda Vaculovičová
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 05.únor 2014, 16:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den, mám převelikou radost, ale nyní vidíte, jak je dobře, co nejrychleji to všude rozhlásit, hlavně mezi známými.
Přeji Vám, aby se již nikdy nezatoulal a Vám dělal jenom samou radost!

Gertruda se svojí kočičí smečkou
http://www.kocka-info.cz/Members/gertruda.aspx?userid=1274

ZuzanaA
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: st 05.únor 2014, 16:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Gertruda Vaculovičová napsal:
Dobrý den, mám převelikou radost, ale nyní vidíte, jak je dobře, co nejrychleji to všude rozhlásit, hlavně mezi známými.
Přeji Vám, aby se již nikdy nezatoulal a Vám dělal jenom samou radost!

Gertruda se svojí kočičí smečkou
http://www.kocka-info.cz/Members/gertruda.aspx?userid=1274

Moc děkuju! Já vím, právě proto jsem neváhala, protože leckdy se stane, že zatoulanou kočičku někdo uvidí, za týden se rozvěsí letáčky, ale to už si nikdo nepamatuje, obzvlášť v oblasti, kde je hodně koček a běhají po zahradách volně. Našel se včera a ještě dneska ráno mi přišla smska, že ho něčí dcera včera viděla, takže lidi si těch letáčků opravdu všímají.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ztratili se... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: