KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Olizování igelitu

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Problémové chování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Apsalar
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 23.duben 2013, 17:09    Předmět: Olizování igelitu Odpovědět s citátem

Náš cca rok starý maiňák rád olizuje igelitové tašky - ne ty tenké, např. jaké dávají v Tescu, ale ty z pevnějšího igelitu. Nebo prostě jakýkoliv podobný igelit. Dřív to dělal občas, ale poslední dobou mi připadá, že je tím už úplně posedlý. Igelity sice před ním schovávám, ale stačí, když položím v předsíni nákup a pak ho nemůžu odtrhnout.
Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Nemůže mu něco chybět?

Alfův brácha Brian Black
devoní princezna Sheldemy
Samvěd za Duhovým mostem, Špendlík z vinohradu od 6.3.2013 také bohužel za Duhovým mostem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sar
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 16.květen 2013, 12:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj kocour také miluje igelit,třeba odpadní sáček vyčuhující z odpadáku.Také nemůžu nechat nikde nic v igelitovém sáčku,to ho pak rozcupuje na kousky.Moje minulá kočička zase jak viděla igelitku,tak si na ní lehla a byla prostě její!Nějak zvláštně jim prostě voní.

dejavu
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 29.září 2013, 11:59    Předmět: Igelit Odpovědět s citátem

Taky mám mainku a dělá to. Ovšem vypozorovala jsem, že to dělá jen tehdy, když má hlad. Možná se jí tím tvoří sliny a neutralizuje si vylučované žaludeční šťávy při hladu, ale spíš si prostě hledá náhradní zábavu za žraní, když je hlad. Jindy to dělá jen výjimečně. Olizuje taky žaluzie.

Když si jí nevšímám, jde ke mně a olizuje tu igeliťáky u mne v pokoji, aby na sebe upozornila, bo ví, že to nesnáším. Smile

Nadikhindo
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 13.prosinec 2014, 21:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Problémové chování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: