KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Jedna číča prostě nestačila :)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jak jsme se našli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janiis
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 24.září 2013, 3:47    Předmět: Jedna číča prostě nestačila :) Odpovědět s citátem

Už jako malá jsem toužila po domácím mazlovi. Rodiče o tom ale nechtěli ani slyšet takže hned co jsem se ve 20ti odstěhovala do Prahy a začala bydlet sama věděla jsem že sen se mi splní Very Happy I tak jsem ale čekala ještě rok. Financí moc nebylo a já chtěla mít jistotu že vždycky mi zbydou peníze na nečekané náklady ( veterinář atd..), člověk prostě nikdy neví. V květnu se ke mě nastěhoval přítel a po delším přemlouvání jsme si 18.8 jeli do útulku pro kotě. Předtím jsem projížděla na internetu nabídku koček a doslova za srdce mě chytil čtyřměsíční černobílý kocourek Kulíšek. Za necelý týden jsme pro něj jeli. Doma už bylo všechno připraveno a já byla šťastná jak malé dítě. Dostal jméno Joey. Kočičák byl zlatý, skvěle vychovaný a bezproblémový. Po měsíci jsem si ale začala všímat toho že je občas smutný a nudí se. Naštěstí si toho všimnul i přítel a tak jsem ho nemusela dlouho přemlouvat. Včera jsme mu ze stejného útulku pořídili kamarádku, stejně starou kočičku kterou i zná protože s ní vyrůstal. Po příjezdu domů z ní byl trošku vykulený ale po necelé hodince jí začal honit po bytě a škádlit pod gaučem. Dostal sice od Phoebe pár ran takže několikrát s bručením odběhl do kuchyně a schoval se do kočičího tunelu ale netrvalo to dlouho a už po ní zase skákal. Večer když přišla k jeho pelíšku jí začal láskyplně umývat a já věděla že jsme udělali dobře když jsme mu kamarádku pořídili. Teď oba dva spokojeně spí, sice v uctivé vzdálenosti ale myslím že to nebude trvat dlouho a budou chrupkat spolu.
Kdo stále ještě váhá pořídit své čičině kámoše - neváhejte, je to lepší než televize, o moc víc to nestojí a máte jistotu že číča se v době Vaší nepřítomnosti nudit rozhodně nebude Smile

http://zachrankocku.cz/

http://www.kockyaumeni.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jak jsme se našli Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: