KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kocourek čůrá do sprchy

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mellys
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: pá 22.březen 2013, 16:57    Předmět: Kocourek čůrá do sprchy Odpovědět s citátem

Dobrý den, mam takový problém. Našla jsem kocourka venku když mu byl asi tak měsíc tak jsem ho vzala domů a je tu spokojenej vypadá že mu nic nechybí ale chodí vykonávat potřebu do sprchy myslíte že je to špatně? Když byl malej snažila jsem se ho naučit na píseček ale on místo aby se vyčůral tak piseček jedl. Později asi v 5 měsících když jsem dala kočičí záchudek do sprchy tak stejně chodil mimo ale už ho nejedl. Myslíte že to nevadí ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 22.březen 2013, 21:14    Předmět: kocourek čúra do sprchy Odpovědět s citátem

Náš prvý to začal robiť ako mačiatko.Chodil za mnou na wc a myslel si že sprcha je na to.Tak sme začali zatvárať dvere do kúpelne a v pohode sa vrátil ku svojmu záchodu.

StarryCatEyes
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 28.srpen 2013, 15:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud to nedělá proto, že mu něco je, tak je podle mě jedno, kam chodí čůrat, pokud to nevadí vám. Smile Znám kočku, která chodí na kočkolit jen na velkou a čůrá zásadně do čistého škopku. Ta naše zase preferuje umyvadlo - ale nechce, aby ji u toho někdo viděl, takže to dělá jen tehdy, když není nikdo doma. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: